آینه چراغدار

آینه چراغدار چیست؟

آینه چراغدار وسیله ای است که در اطراف آن به طور معمول از لامپ های LED استفاده می شود و مناسب برای فضا های داری نور کم  و یا تاریک می باشد. معمولا خانم ها در حین آرایش و آقایان در حین اصلاح با کمبود نور مواجه هستند بنابراین چراغ های موجود در اطراف آینه چراغدار به گونه ای طراحی و نصب شده است که در حین آرایش و اصلاح ابرو یا حتی اصلاح ریش مشکل نور کم را حل کند. لامپ های led  به کار رفته در آینه چراغدار از نوع کم مصرف هستند و از نظر مصرف انرژی بسیار به صرفه اند.

چرا خانم ها باید آینه چراغ دار داشته باشند؟

میز آرایش به عنوان یکی از اصلی ترین عناصر در دکوراسیون اتاق خواب به شمار می رود که به طور خاص برای خانم ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. علاوه بر ابعاد و اندازه میز آرایش، میزان جا گیری آن، تعداد کشو ها و کمدها و… شکل و ابعاد آینه نیز اهمیت زیادی دارد. در حال حاضر تنوع آینه چراغدار در بازار بسیار است که به عنوان یکی از وسایل پرکاربرد و مورد توجه در زمینه زیبایی جایگاه خود را در میان خانم ها و آقایان پیدا کرده است. آینه چراغ دار یا آینه لامپی با داشتن لامپ هایی در اطراف خود، نور مناسبی را برای آرایش، اصلاح و گریم صورت فراهم می کند. به همین دلیل هم توسط خانم ها مورد استقبال بسیاری قرار می گیرد.

از اصلی ترین مزیت های آینه چراغ دار می توان به ایجاد زاویه دید بهتر گریمور و یا خود فرد اشاره کرد. لامپ ها و نورپردازی موجود در آینه چراغ دار تمامی نقاط صورت را به شکل واضح نمایان کرده و مشکلات پوستی را نیز نشان می دهد. به همین دلیل هم می توان آنها را به خوبی برطرف کرده و گریم و آرایش شکیل تری را به انجام رساند.

آینه چراغ دار

انواع آینه چراغدار :

به طور کلی آینه چراغ دار به دو دسته ی آینه های چراغ دار گریم و آینه چراغ دار بک لایت تقسیم می شود به عبارتی در حالت اول به آینه های گریم که با تعدادی لامپ کم مصرف تزیین شده است اشاره دارد اما حالت دوم مربوطه به آینه با نورپردازی مخفی می باشد .

 

آینه چراغدار – نور مخفی

این نوع آینه ها با نام های آینه بک لایت ، آینه نوری و آینه نورپردازی شده شناخته شده است برای تولید آینه نوری ابتدا آینه در ابعاد و طرح مورد نظر برش داده شده سپس با استفاده از دستگاه لول و دیاموند لبه آینه ابزار زده می شود در مرحله ی بعدی توسط ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی خواهد شد .

 

آینه چراغدار – گریم 

در این طرح تعدادی لامپ کم مصرف دور تا دور آینه قرار گرفته است که با نام های آینه گریم ، آینه آرایشی و آینه چراغ دار شناخته شده است که برای تولید این نوع آینه ها ابتدا یک آینه با ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس یک فریم چوبی با پهنای ۱۰ سانتی متر ساخته می شود و روی فریم به فاصله ی هر ۱۰ سانتی متر سوراخ خواهد شد .

 

آینه چراغ دار – لمسی

طرح جدیدی از آینه های چراغ دار که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی پشت آینه روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نورپردازی مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه چراغ دار – ریموت دار

یکی دیگر از طرح های آینه چراغ دار که با استفاده از ریموت چراغ ها روشن و خاموش می شود به طوری که حتی رنگ چراغ ها و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف چراغ به صورت اسلایدشو نمایش داده می شود .

 

آینه چراغ دار – حسگری

جدیدترین طرح آینه های چراغ دار که با حرکت دست از قسمت تعیین شده چراغ ها روشن شده و با حرکت مجدد دست در همان قسمت چراغ ها خاموش می شوند ، این نوع آینه ها با تکنولوژی جدیدی طراحی شده اند .

 

آینه چراغ دار – فریم لس

در این طرح هیچ گونه فریمی دور آینه قرار ندارد و چراغ ها روی آینه قرار خواهند گرفت ، این نوع آینه ها اغلب در مزون ها لباس مورد استفاده قرار می گیرد و نمایش زیبایی در فضای داخلی مزون ایجاد خواهد کرد .

 

قیمت آینه چراغدار – رنگی

با توجه به تاثیر بسیار زیاد رنگ ها بهتر است که از آینه های رنگی مطابق با رنگ های بکار رفته در ساختمان جهت تولید آینه های چراغ دار استفاده کرد به طور مثال برای ساختمانی که رنگ سفید به عنوان رنگ اصلی در نظر گرفته شده باید از آینه رنگی دودی استفاده کرد .

 

آینه چراغ دار پایه دار

در برخی از ساختمان ها فضای کافی برای قرار دادن آینه روش دیوار وجود ندارد به همین دلیل از باید از آینه های چراغ دار پایه دار استفاده کرد ، از پایه های فلزی رنگی جهت تولید این نوع آینه ها بکار می رود .

برای رای دادن کلیک کنید!
[کل آراء: 0 امتیاز: 0]
Call Now Button09124750540