چطور متوجه موج دار بودن آینه لامپی بشیم؟

به طور معمول آینه قدی به خاطر ابعاد بزرگی که دارند احتمال موج دار بودن شون خیلی زیاد تر ازآینه های دیواری است پس اگر آینه دیواری و رومیزی میخرید که ابعاد کوچکی داره لازم نیست نگران باشید اما آینه لامپی قدی که ابعاد بزرگی دارند در بسیاری از مواقع موج دار هستند اما چون مقدارش کم هست شما متوجه نمیشید و ممکن شماره کمی چاق تر نشون بده و یا برعکس و درکل اندام شما را آن طوری که باید باشه نشون نده وشما حتی خوبی در مقابل آینه لامپی  بهتون دست نده اما من می خوام اینجا به شما یک تکنیک های ساده رو بگم که قبل از خرید  متوجه بشید که اون موج دار هست یا نه شما فقط کافیه از سازنده عکس هایی از نزدیک  (عکس های واقعی ) بخاین و اگر آینه داخل کار شده بود یعنی آیینه توفرورفتگی بود و قاب اطرافش بود این آینه ها به احتمال زیاد موج دار هستند.

در آینه لامپی هایی که آینه روی شاستی ام دی اف چسبیده شده به این معنا است که پشت آینه هم با یک ورق ۱۶ میلیمتری پر شده نه با 1 کاور3 میلیمتری بنابراین اینا علاوه بر این که طول عمر زیاد تری دارند به خاطر اینکه جیوه آینه با هوا در تماس نیست آینه اصطلاحاً از فاسد شدن آینه جلوگیری می کنه به نقاط ریزسیاه رنگی که در طول زمان روی آینه دیده میشه فاسد شدن آینه میگن  علاوه بر این موج هم ندارند.

محصولاتی  که قیمت پایین تری دارند فقط دور کار قاب ام دی اف وجود دارد و به طورچهار تیکه و برای اینکه قیمت مناسبی دربیاد پشت آینه بازهست می کنند و یا با یک کاور ۳ میلیمتری ارزون قیمت می پوشونند اما در آینه لامپی های کیفیت عالی و مهندسی سراسرآینه ای که شما می‌بینید و قسمتی که دیده نمیشه با شاسی یکپارچه ام دی اف پوشیده می شود.

من برای اینکه شما بتونید به راحتی تشخیص بدین عکس از هر دونوع کار برای شما میزارم وزیرش توضیح میدم فراموش نکنید برای خرید آینه لامپی قبل از هر چیز باید اطلاعاتتون رو در مورد این کالا کامل کنید و به چند تا عکس  بسنده نکنید.

نکته بعدی که به شما کمک می کنه با یک نگاه متوجه بشین که یک آینه لامپی بدون موج شرکتی  خریداری میکنید یا  یک آینه با قیمت مناسب و کارگاهی ساز این هست که به گوشه های کار نگاه کنید اگر گوشه های تیز داشت این کار از شاستی  چند تیکه استفاده شده که برش خورده اما اگر گوشه های کار به مقدار حتی خیلی کم گرد بود این یعنی که از شاسی یکپارچه استفاده شده است.

نکته بعدی که در مورد محصولات کیفیت پایین وجود داره این هست که آینه داخل کار استفاده شده و آینه  داخل تورفتگی نصب شده این نوع تمیز کردنش هم سخته چراکه آینه داخل فرورفتگی هست و شما زمان تمیز کردن اذیت میشین و لبه های آینه در این نوع کار تراش نخورده و به همین دلیل گرد و غبار بین درز آینه و کار قرار میگیره.

چطور بفهمیم آینه لبه هاش تراش خورده و یا به صورت خام هست. اول اینکه شما توی عکس و تصویربه هیچ وجه متوجه  نمیشید اما من می خوام یه نکته ای بهتون آموزش بدم که با دیدن عکس هم متوجه بشید که آینه برش دستی بوده و لبهاش به صورت خام هست و یا با دستگاه سی ان سی برش خورده و لب تراش هست برای این کار کافی به گوشه های آینه نگاه کنید اگر گوشه های آینه کمی گرد بود این آینه با دستگاه سی ان سی تراش خورده و کیفیت بالایی دارد اما اگر گوشه های تیز بود علاوه بر این که به شدت آسیب پذیر هست این آیینه برش دستی خورده و احتمالاً برش دستی خورده و لب هاشم تراش نداره هر چند که البته اینورو هم بگم که  ممکنه یک نفر با دستگاه سی ان سی گوشه تیز تولید کنه این هم وجود دارد.

 در پایان تشکر می کنم از شما که این مقاله رو خوندید و و امیدوارم اطلاعات مفیدی برای خرید آینه لامپی به شما عزیزان داده باشم .

آینه لامپی موج دار
آینه لامپی موجدار
برای رای دادن کلیک کنید!
[کل آراء: 1 امتیاز: 5]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button09124750540